Розвідка Британії: Україна зберігає ефективне командування і контроль в районі Сєвєродонецька

Вівторок, 24 травня 2022, 08:32

Українські сили зберігають контроль над фронтом на Луганщині в районі Сєвєродонецька, однак Росія досягла локальних успіхів, частково завдяки зосередженню там артилерійських підрозділів, і прагне окупувати всю область.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у щоденному огляді британської розвідки про війну, який публікує Міноборони Британії. 

Як відзначається в огляді, Росія збільшила інтенсивність своїх операцій на Донбасі, прагнучи оточити Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Зараз північну і південну осі цієї операції розділяють приблизно 25 км території, що утримуються Україною.

Водночас, українські сили чинили сильний опір, обіймаючи добре укріплені оборонні позиції. Давно створена Операція об'єднаних сил України, ймовірно, зберігає ефективне командування та контроль над цим фронтом, вважає британська розвідка.

Однак Росія досягла деяких локальних успіхів, частково завдяки зосередженню артилерійських підрозділів. 

Захоплення Росією Сєвєродонецького котла призведе до того, що вся Луганська область опиниться під російською окупацією. 

"Хоча нині це головне зусилля Росії, ця операція є лише частиною російської кампанії із захоплення Донбасу. Якщо лінія фронту на Донбасі зрушить далі на захід, це розширить шляхи сполучення Росії і, ймовірно, призведе до того, що її сили зіткнуться з подальшими труднощами з матеріально-технічним постачанням", - йдеться у зведенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: