Польща хоче купити у США ще 6 батарей ракетних систем Patriot

Вівторок, 24 травня 2022, 11:33

Польський міністр оборони Маріуш Блащак повідомив, що Польща хоче придбати у США більше батарей ракетних систем протиповітряної оборони Patriot. 

Про це Блащак розповів у Twitter, пише "Європейська правда".

Блащак зазначив, що підписав запит на закупівлю шести батарей системи Patriot.

"Ми розпочинаємо другу фазу програми протиповітряної оборони "Вісла". Я підписав лист-запит на придбання 6 батарей системи  Patriot з РЛС всеспрямованої дії, пусковими установками та запасом ракет. Ми захищаємо польське небо!" - зазначив міністр.

Польща обрала систему Patriot як основу для програми протиповітряної оборони середньої дальності "Вісла" у квітні 2015 року. У квітні 2018 року в рамках першого з двох передбачуваних етапів програми був підписаний контракт на дві батареї (16 пускових установок) вартістю 4,75 мільярда доларів. Польські системи будуть озброєні ракетами PAC-3 MSE від Lockheed Martin.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?