РФ лишиться загрозою для Європи навіть у разі припинення вогню в Україні – глава МЗС Польщі

Вівторок, 24 травня 2022, 20:32

Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау заявив, що Росія залишиться загрозою миру в Європі навіть після припинення вогню в Україні.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє CNN.

"Те, що Росія зміниться одразу після узгодження режиму припинення вогню, є мрією. Вона залишиться загрозою для миру в Європі", – сказав Рау під час спільної пресконференції зі своєю німецькою колегою Анналеною Бербок.

Рау сказав, що боїться вторгнення Росії до Польщі, а також "небезпеки збройного вторгнення в країни східного флангу НАТО".

Польща та Німеччина повинні прагнути до того, щоб Росія "зазнала стратегічної поразки, а її окупаційні сили залишили Україну в межах кордонів, визнаних міжнародним правом", сказав Рау.

Бербок також заявила: "Україна є суверенною державою у своїх кордонах, і це вірно наразі, це правда з 2014 року і це вірно для майбутнього".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.