Депутати країн-членів НАТО обговорять у Вільнюсі війну в Україні та реформу Альянсу

Вівторок, 24 травня 2022, 22:28

Північноатлантичний альянс оприлюднив порядок денний весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО, яка 2022 року пройде у Вільнюсі.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на сайт асамблеї.

Варто нагадати, що ця сесія мала відбутися в Києві. Проте, після початку війни РФ проти України, "литовський Сейм щедро запропонував організувати весняну сесію у Вільнюсі… у тісній координації з українськими господарями".

Як зазначається, ця сесія продемонструє непохитну, непохитну підтримку Асамблеї Україні та рішучості Альянсу стримувати будь-яку загрозу для членів НАТО та захищати кожен дюйм території НАТО.

Сесія триватиме з 27 по 30 травня. У ній братимуть участь 269 членів парламенту від 30 членів НАТО і близько 100 членів приблизно з 30 країн-партнерів і парламентських органів.

Як зазначається, ключовими темами для обговорення стануть поновлене повномасштабного вторгнення Росії, та підтримка України союзниками, а також більш широка адаптація НАТО та перегляд Стратегічної концепції НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.