Міністр оборони Латвії: якщо Україна програє війну, наступна буде у нас

Середа, 25 травня 2022, 19:33

Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс закликав партнерів збільшити підтримку України, щоб потім не довелося оборонятися самим.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє портал Delfi.

"Україна зараз воює на нашій війні - і якщо вона програє, наступна буде у нас, за це заплатимо самі", - заявив Пабрікс. Він додав, що союзники цього ще не зрозуміли.

Міністр подякував країнам, які значно підтримують Україну — США, Великій Британії, Польщі, Балтійським країнам, Чехії та країнам Скандинавії.

При цьому політик зазначив, що деякі країни недостатньо добре виконують свою роботу, і можна постаратися якнайкраще.

Пабрікс додав, що час летить швидко, і Латвії, незважаючи на щедру підтримку з боку країн Заходу, потрібна ще більша підтримка – особливо з боку США.

Цього тижня Пабрікс закликав представників конгресу США розширити військову підтримку Латвії, посиливши присутність збройних сил у регіоні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Словаччини Едуард Гегер попередив, що якщо Росія переможе у війні в Україні, то його країна стане наступною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...