Радбез ООН розгляне резолюцію про посилення санкцій проти КНДР 

Четвер, 26 травня 2022, 12:51

Рада безпеки ООН ввечері у четвер за ініціативи США розгляне резолюцію щодо посилення санкцій проти Північної Кореї у зв’язку з активізацією ракетних випробувань.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє AFP.

У запропонованій Штатами резолюції пропонують додатково обмежити імпорт нафти до КНДР. 

Як зазначив один з американських посадовців, резолюція Радбезу від 2017 року закликала до додаткових санкцій проти Північної Кореї у разі випробування міжконтинентальної балістичної ракети - а схоже, що саме таку зброю КНДР випробувала у середу. 

Є значна ймовірність, що текст заблокують Росія і Китай. За словами дипломата, який погодився коментувати анонімно, Китай можливо погодився би на нові санкції за ядерні випробування, але не ракетні. 

Нагадаємо, 25 травня, після візиту президента США Джо Байдена до Азії, Північна Корея випустила три балістичні ракети в бік Японського моря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?