Депутат Держдуми РФ запропонував викрасти міністра оборони країни НАТО

Вівторок, 31 травня 2022, 17:44

Російський депутат Олег Морозов пропонує викрасти міністра оборони однієї з країн НАТО, коли той їхатиме до України.

Про це пише Spiegel, повідомляє "Європейська правда".

Морозов у ​​ток-шоу на кремлівському телеканалі "Росія-1" заявив, що, можливо, міністр країни НАТО сяде на поїзд до Києва, щоб поговорити із президентом України Володимиром Зеленським. "Але він би не приїхав. Отямився б десь у Москві", — додав він.

"Ви маєте на увазі, що ми його викрали?" — запитала модератор Ольга Скабеєва. "Так, і тоді ми дізналися б, хто що замовив, хто за що конкретно відповідає", — відповів Морозов і пригрозив: "Усі військові міністри, які їдуть до Києва, повинні подумати про те, як це — прокинутися в Москві".

Морозов є членом партії "Єдина Росія" та депутатом з 1993 року.

Після російського вторгнення 24 лютого столицю Київ, щоб продемонструвати свою солідарність з Україною, відвідали низку західних лідерів, зокрема міністр оборони США Ллойд Остін, який прибув туди у квітні разом із держсекретарем Ентоні Блінкеном.

Нагадаємо, 31 травня президентка Словаччини Зузана Чапутова приїхала з візитом в Україну. Вона відвідала зруйновані російськими військами Ірпінь та Бородянку, зустрілася з президентом Володимиром Зеленським та виступила перед Верховною радою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: