Єврокомісія пропонує розробити пакет відновлення України, який прокладе шлях до членства в ЄС

Середа, 4 травня 2022, 10:19

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запропонувала почати роботу над амбітним пакетом відновлення України, який прокладе шлях для майбутнього України в Європейському Союзі.

Про це президентка Єврокомісії оголосила під час виступу у Європарламенті в середу, повідомляє "Європейська правда".

"Європа несе особливу відповідальність перед Україною. З нашою підтримкою українці матимуть змогу відновити свою країну для наступного покоління. Саме тому сьогодні я пропоную вам розпочати роботу над амбітним пакетом відновлення для наших українських друзів", - сказала вона. 

"Немає альтернативи кандидатству України": розмова Кулеби з шефом дипломатії ЄС

Цей пакет має принести величезні інвестиції для задоволення потреб України і проведення необхідних реформ.

Він має усунути існуючі недоліки української економіки та закласти основи для сталого довгострокового зростання, зазначила фон дер Ляєн.

"Він міг би встановити систему віх та цілей, щоб переконатися, що європейські гроші справді приносять користь народу України та витрачаються відповідно до правил ЄС. Він міг би допомогти у боротьбі з корупцією, привести правове середовище у відповідність до європейських стандартів та радикально підвищити виробничий потенціал України", - додала вона.

За її словами, пакет допомоги принесе стабільність та впевненість, необхідні для того, щоб зробити Україну привабливим місцем для прямих іноземних інвестицій, і, зрештою, "він прокладе шлях для майбутнього України в Європейському Союзі".

Президентка Єврокомісії також представила деталі шостого пакета санкцій проти Росії за її агресію проти України. Деталі у новині: Десвіфтизація Сбербанку і нафтове ембарго: ЄС представив шостий пакет санкцій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.