Німеччина створить національний реєстр, щоб підвищити ефективність санкцій проти РФ

Вівторок, 14 червня 2022, 16:25

Німеччина створить національний реєстр активів, які підпадають під санкції або мають незрозуміле походження, в рамках зусиль з підвищення ефективності санкцій проти Росії.

Про це оголосив канцлер Олаф Шольц на засіданні групи з розробки фінансових заходів для боротьби з відмиванням грошей у Берліні, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel Online.

Найближчим часом у Німеччині буде ухвалено другий закон про застосування санкцій, який включатиме національний реєстр активів, що підпадають під санкції або мають незрозуміле походження. 

Німеччина також планує створити спеціальну гарячу лінію для інформаторів, додав він.

"Агресія Росії проти України показала, що санкції мають бути терміново ефективнішими - особливо проти російських олігархів та їхніх прихованих активів", - сказав Шольц.

За даними німецького видання Die Welt, приватні літаки російських олігархів, які потрапили під санкції Європейського Союзу, продовжують здійснювати перельоти в європейські країни – зокрема через те, що власність суден прихована за численними офшорними компаніями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.