Літак Croatia Airlines сів у Сараєві з ушкодженням нібито від вогнепальної зброї

Четвер, 23 червня 2022, 12:54

В аеропорту Сараєва приземлився літак компанії Croatia Airlines з пошкодженням, схожим на наслідок застосування вогнепальної зброї.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє N1 Sarajevo.

Літак авіакомпанії Croatia Airlines летів із Загреба. Під час огляду після приземлення в аеропорту Сараєва помітили пошкодження фюзеляжу, яке могло бути спричинене використанням вогнепальної зброї.

Після отримання цієї інформації черговий прокурор прокуратури Боснії і Герцеговини. попросив провести розслідування в присутності директорату цивільної авіації БіГ.

Відзначається, що помічене пошкодження жодним чином не загрожувало безпеці польоту та пасажирів, а детальна експертиза визначить спосіб пошкодження, а також безпеку літака для подальших польотів, повідомили в прокуратурі.

Хорватський міністр з питань моря, транспорту та інфраструктури Олег Буткович зазначив, що поки причина ушкодження поки не відома.

"У нас є інформація. Не знаю, чи його розстріляли, ми не знаємо, що сталося. Справа в тому, що в літаку була виявлена дірка 2 на 2 сантиметри і її помітив механік при черговому огляді. Зараз цим займається прокуратура Боснії і Герцеговини. Більше нічого не можу вам сказати, розслідування продовжується", - цитує міністр RTL.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?