Прем'єрка Естонії: не треба недооцінювати військову міць Росії

Четвер, 23 червня 2022, 15:48

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас заявила, що Заходу не варто недооцінювати військових спроможностей Росії в Україні.

Про це вона розповіла в інтерв’ю АР, повідомляє "Європейська правда".

"Я чула розмови: мовляв, більше немає загрози (від Росії), оскільки вони себе виснажили. Ні, це не так", – наголосила Каллас.

"Навіть корисно": міністр оборони Естонії про російські навчання, де моделювали удари по країні

Вона додала, що російська армія ще має багато військовослужбовців, які можуть піти воювати в Україні, оскільки Москва "не рахує кількість втрачених життів".

"Вони не рахують кількість втраченої там артилерії. Тож не думаю, що нам слід недооцінювати той факт, що у довгостроковій перспективі вони зможуть підтримувати наступ", – вважає Каллас.

На думку прем’єрки Естонії, Заходу важливо знову не повторити ту ж помилку, як і у випадку з окупацією Криму, Донбасу або Грузії – вести переговори з Путіним.

"Єдине, що Путін із цього чує, то це: "Я можу робити це, бо ніякого покарання не буде", – вважає вона.

Раніше прем’єрка Естонії Кая Каллас розкритикувала як недостатні чинні плани НАТО щодо захисту держав Балтії у разі потенційного нападу Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...