Качинський розповів, коли планує йти з керівництва правлячої партії Польщі

П'ятниця, 24 червня 2022, 09:28

Глава партії влади у Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качинський розповів, що планує передати повноваження партійного лідера через три роки.

Як повідомляє RMF FM, пише "Європейська правда", про це він сказав в інтерв’ю Polska Times.

У Качинського запитали, чи він визначив Маріуша Блащака наступником у всіх питаннях. Лідер ПіС відповів, що у питаннях партійного лідерства, якщо не станеться нічого непередбачуваного, рішення буде прийматися за три роки.

"Тоді буде партійний з’їзд, на якому я не планую висувати свою кандидатуру на лідера партії", - сказав Ярослав Качинський.

Нагадаємо, Качинський нещодавно пішов з посади віцепрем’єра, прийнявши таке рішення ще пів року тому. Тоді він наголошував, що це рішення продиктоване необхідністю посилення контролю над партією.

Віцепрем’єром замість нього став міністр оборони Маріуш Блащак. Президент Польщі затвердив також деякі інші зміни в уряді після відставки Качинського. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.