На акції у Мюнхені перед самітом G7 затримали дев’ять осіб

Неділя, 26 червня 2022, 11:08

На акції протесту у Мюнхені, що відбулася перед самітом Групи семи, затримали дев’ять осіб.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Spiegel.

Активісти зібралися з гаслами щодо відмови від викопного палива, збереження різноманітності тварин і рослин, соціальної справедливості і боротьби з голодом. Акції антиглобалістів, що відбуваються на тлі самітів G7, нерідко переростають у заворушення.

У поліції Мюнхена повідомили про дев’ятьох затриманих, через напади на поліцію або порушення маскового режиму. Одне із затримань, під кінець акції, спровокувало сутичнки з поліцією. Правоохоронці застосували гумові палиці, а демонстранти запалили димові шашки. 

Зі свого боку речниця об’єднання Stop G7 Elmau засудила "жорсткі дії поліції", назвавши їх невиправданими. 

На акцію прийшло менше учасників, ніж очікувалося. Поліція оцінила загальну кількість у близько 4000 осіб, організатори - близько 6 тисяч. Заздалегідь очікували до 20 тисяч учасників.

Нагадаємо, 26 червня у замку Ельбау в баварських Альпах відкрився перший день саміту Групи семи, що триватиме 26-28 червня. 

Президент Джо Байден заявив, що лідери планують анонсувати заборону на імпорт російського золота.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.