У Польщі відеоігри вперше будуть офіційно вивчати у школах

Четвер, 30 червня 2022, 22:58

Міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек у четвер оголосив про старт проєкту "Ігри в освіті", в межах якого до кінця року в освітню програму будуть вперше включені відеоігри.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Польське радіо".

За словами Чарнек, "новий проєкт – це наступний етап модернізації польської школи під кутом зору не лише обладнання та ІТ, але й модернізації основної навчальної програми та рекомендованого в ній змісту".

Перші відеоігри, які можна знайти в базовій програмі, – This War of Mine, яка розповідає про життя мирного населення на війні, та Gra Szyfrów, яку розробив Інститут національної пам’яті Польщі, де йдеться про польсько-більшовицьку війну 1920 року.

Уповноважена міністра з питань цифрової трансформації Юстина Орловська зазначила, що проєкт має на меті показати учням привабливі методи навчання, "щоб молодь могла підвищувати свою кваліфікацію, свої компетенції та здобувати нові знання".

Зазначається, що ігри можна завантажити безкоштовно з урядової платформи та платформи Steam.

Як повідомлялося, Французька академія, яка укладає правила вживання французької мови, рекомендувала не використовувати жаргонні слова зі сфери комп’ютерних ігор, які пішли з англійської.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...