У Бухаресті наркодилер звернувся у поліцію через відібрану у нього посилку з кокаїном

Субота, 23 липня 2022, 19:25

У Бухаресті наркоторговець поскаржився у поліцію через відібрану у нього посилку з кокаїном, що призвело до проваджень проти всіх учасників інциденту.

Про це повідомляє румунська служба Euronews, пише "Європейська правда".

Чоловік викликав поліцію серед ночі, після того, як четверо "колег" - інших наркодилерів - силою відібрали у нього пакунок, доставлений з Нідерландів, невдовзі після отримання. Грабіжників затримали і попередньо помістили під арешт на 30 діб. 

Попереднє розслідування встановило, що грабіжники заздалегідь знали про посилку. Правоохоронці здійснили вісім обшуків, під час яких знайшли інші наркотичні речовини.

Кримінальні провадження відкрили і проти грабіжників, і проти пограбованого наркодилера, а на підставі отриманої інформації активізували розслідування щодо торгівлі наркотиками у Бухаресті. 

Раніше у липні іспанська поліція конфіскувала три підводні безпілотники, призначені для контрабанди наркотиків морем з Марокко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?