Німеччина готова провести конференцію з реформ в Україні у 2024 році

Вівторок, 5 липня 2022, 10:35

Німеччина готова провести конференцію з питань відновлення України, а у 2024 році - конференцію з реформ в Україні у 2024 році.

Про це заявила міністр економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенья Шульце на конференції з питань відновлення України у Лугано у вівторок, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Відновлення вільної та демократичної України є нашою спільною метою. Відновлення та реформи є елементами того, що вважатимемо стратегічним завданням на найближчі роки. Тому Німеччина прийме також міжнародну експертну конференцію з питань відновлення та відбудови. Також Німеччина готова провести конференцію з реформ в Україні у 2024 році", - сказала Шульце.

Міністр також нагадала, що уряд Німеччини зобов'язується надати 426 млн євро грантів для прямої підтримки України.

Як повідомлялося, конференція, присвячена відновленню України і ліквідації наслідків російського вторгнення, у 2023 році відбудеться у Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?