Майже половина німців підтримують здачу Україною територій для припинення війни з РФ – опитування

Середа, 6 липня 2022, 20:58

47% громадян Німеччини вважають, що Україна повинна бути готова віддати частину територій на сході України для проведення мирних переговорів із Росією про завершення війни.

Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчить останнє опитування RTL/ntv.

41% респондентів вважають, що Україна не повинна йти на територіальні поступки Росії, решта 12% не визначилися з відповіддю.

Крім того, лише кожен шостий німець (15%) вважає, що федеральний уряд Німеччини має продуману довгострокову політику щодо Росії та України після завершення війни, протилежної думки дотримуються 73%.

Водночас 56% підтримують постачання Німеччиною важкого озброєння України, проти виступають 40%. Кількість прихильників надання зброї зменшилася на 2%, а противників, навпаки, збільшилась на 4%.

При цьому більшість (69%) німців вважають, що Україна нездатна витіснити Росію з окупованих територій за умови отримання достатньої кількості зброї. Інакше вважають 26% респондентів.

Опитування здійснювалось протягом 1-4 липня і охопило 1001 людину. Похибка вимірювання становить 3%.

Як повідомлялося, три чверті німців не вірять, що війна в Україні скінчиться цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.