Глава МЗС Естонії закликав союзників прискорити постачання зброї Україні

Четвер, 4 серпня 2022, 10:45

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу заявив, що Заходу варто прискорювати темпи допомоги зброєю Україні, інакше Росія може знову здобути перевагу.

Як пише "Європейська правда", його коментар під час візиту до Києва наводить ERR.

"Питання у тому, що зараз ситуація патова, і якщо Захід буде дивитися на це пасивно - центр ваги може зміститися на користь Росії… На складах союзників є системи озброєння та боєприпаси. Надання цієї зброї Україні одразу змінить баланс сил так, що перемога України стане можливою за коротший час. Питання - у сміливості та силі волі країн Заходу", - наголосив Урмас Рейнсалу.

Він також прокоментував заяви колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера про нібито готовність Путіна до перемовин, зазначивши, що вважає Шредера агентом впливу і мета подібних заяв - послабити єдність Заходу. 

Нагадаємо, 2 серпня Урмас Рейнсалу здійснив свій перший візит в Україну після вступу на посаду глави МЗС замість Еви-Марії Лійметс, яка пішла у відставку з розпадом попередньої коаліції.

Під час візиту він заявив також, що Естонія запропонує у ЄС заборонити видачу туристичних віз громадянам Росії


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.