Джонсон у прощальній промові: Путін помиляється, якщо думає, що може нас шантажувати

Вівторок, 6 вересня 2022, 10:03

Прем’єр Британії Борис Джонсон, чиї повноваження добігають кінця, у прощальній промові запевнив, що його наступниця Ліз Трасс зробить все можливе, щоб Росії не вдався її енергетичний шантаж.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Я знаю, що Ліз Трасс і цей самовідданий уряд консерваторів зроблять усе можливе, щоб допомогти людям подолати цю кризу... і ми переможемо. Якщо Путін думає, що він може досягти успіху, шантажуючи та залякуючи британський народ, то він абсолютно помиляється", - заявив Джонсон.

Він також наголосив, що це його уряд здійснив Brexit, забезпечив найшвидше впровадження вакцинації в Європі та забезпечив швидке її розповсюдження.

Джонсон також зазначив, що постачання зброї в Україну, яке він відстоював, справило вплив на хід української війни.

"Що стосується майбутньої кар’єри, дозвольте мені сказати, що зараз я схожий на одну з тих ракет-носіїв, які виконали свою функцію", - заявив він.

"Тепер я обережно знову ввійду в атмосферу і непомітно пірну вниз у якомусь віддаленому й незрозумілому куточку Тихого океану", - додав Джонсон.

Відразу після промови Джонсон вирушив до Балморалу, монаршої резиденції в Шотландії, де має оголосити про свою відставку королеві.

Незабаром після цього Трасс, теж у Балморалі, буде призначено новим прем'єр-міністром.

5 вересня стало відомо, що Ліз Трасс перемогла на виборах лідера Консервативної партії та стане новим прем'єр-міністром.

Дивіться також: Борис Джонсон та Україна: найяскравіші кадри прем'єра Британії, що йде у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: