Німці помиратимуть раніше за інших західних європейців – дослідження

Четвер, 11 травня 2023, 14:30

Мешканці Німеччини помиратимуть раніше за мешканців інших країн Західної Європи. 

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє DW

Науковці порівняли очікувану тривалість життя в 16 країнах Західної Європи. Німецькі чоловіки посіли в рейтингу 15-те місце, жінки – 14-те. 

Виходить, що німці житимуть не так довго, як інші західні європейці, повідомив у середу, 10 травня, Федеральний інститут популяційних досліджень (Bundesinstitut für Bevölkerungsforschung – BiB), штаб-квартира якого розташована у Вісбадені.

За даними вчених з BiB, а також співробітників Інституту демографії Товариства Макса Планка (Das Max-Planck-Institut für demografische Forschung – MPIDR), які брали участь у дослідженні, основна причина відносно низьких очікувань – серцево-судинні захворювання. Здавалося б, ці недуги непогано лікуються в наш час, однак, як стверджують фахівці, у Німеччині їх діагностують пізніше, ніж це необхідно для ефективного лікування.

Найвища очікувана тривалість життя серед народжених 2019 року жінок – в Іспанії: 86,2 року. Серед чоловіків – у Швейцарії: 81,9. 

У Німеччині ці показники такі: жінки – 83,5, чоловіки – 78,7 року.

Нагадаємо, у Литві пропонують узаконити п’ять додаткових вихідних, щоб люди частіше йшли до лікарів. Депутат литовського Сейму від соціал-демократів Лінас Йонаускас каже, що стан здоров'я населення Литви досить поганий: середня очікувана тривалість життя литовців на п'ять років менша, ніж у ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: