На виставці "трофейної техніки НАТО" в Москві показали всюдихід із прапором нейтральної Австрії

фото
Новини — Середа, 1 травня 2024, 21:21 —

На московській виставці "трофейної техніки", яку російські війська нібито захопили в Україні, помітили армійський всюдихід Pinzgauer типу M 712 T 6x6, на якому намальований прапор нейтральної Австрії.

Про це, як пише "Європейська правда", йдеться в публікації видання Heute.

Виставка на Поклонній горі в Москві демонструє нібито захоплену в Україні західну військову техніку, серед якої зокрема німецький танк Leopard 2, німецька бойова машина піхоти Marder та американський Bradley.

На виставці також представлена велика колекція колісних транспортних засобів, серед них – Pinzgauer типу M 712 T 6x6, причому з прапором Австрії.

Реклама:
 
Фото: Martin Rosenkranz / Twitter (X)

Ці машини використовувались у санітарних цілях не лише австрійською, а й швейцарською армією з 1972 по 2008 роки й уже зняті з виробництва. З фото, як вказує Heute, можна виснувати, що в Москві виставили всюдихід, який використовували саме у Швейцарії.

Хоча питання того, як саме Pinzgauer потрапив в Україну, відкрите – позаяк про його надання українським військам раніше офіційно не повідомлялось, – виникає питання, чому на машині зображений прапор нейтральної Австрії.

Австрія ніколи не передавала Києву зброю та не входить до НАТО. Heute пише, що виробник Pinzgauer – австрійська Steyr-Puch, а прапори Австрії та Швейцарії обидва містять червоні та білі кольори, через що "росіяни згодом намалювали австрійський прапор на машині".

Раніше в Україні помічали швейцарські бронеавтомобілі Eagle 1, також повідомлялось про постачання патронів швейцарського виробництва в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: