Фіцо у першому зверненні після замаху сказав, коли повернеться до роботи

відео
Новини — Середа, 5 червня 2024, 18:38 —

Словацький прем'єр-міністр Роберт Фіцо, який в середині травня зазнав замаху, 5 червня опублікував перше з того моменту звернення, де оголосив про наміри через кілька тижнів повернутись до роботи.

Про це повідомляє "Європейська правда".

В опублікованому у Facebook ролику Фіцо заявив, що в нього стріляв "активіст словацької опозиції", й нині прем'єр перебуває на домашньому лікуванні.

"Якщо все йтиме за планом, я можу поступово повернутись до роботи наприкінці червня – на початку липня", – заявив він.

Реклама:

Далі прем'єр Словаччини сказав, що він пробачає стрільцю й "не відчуває ніякої ненависті до людини, яка в мене стріляла". Він пообіцяв, що не буде подавати на нього до суду й вимагати в нього компенсації.

"Я прощаю його, нехай він сам розбереться у своїй голові, що він зробив і чому він це зробив. Зрештою, очевидно, що він був лише посланцем зла, яке політично неуспішна й розчарована опозиція розв'язала до некерованих масштабів", – вважає Фіцо.

У Словаччині розповіли про стан здоров'я Фіцо: Більшість ускладнень вже позаду

Нагадаємо, замах на Роберта Фіцо скоїли 15 травня після виїзного засідання уряду в місті Гандлова. Перший час після інциденту були сумніви, чи виживе поранений прем’єр. 

Нападником виявився 71-річний Юрай Цинтула. На допиті він стверджував, що хотів не вбити Фіцо, а тільки "зашкодити здоров'ю", аби він не зміг далі проводити політику, з якою Цинтула незгодний, зокрема й у питанні російсько-української війни.

Минулого тижня Фіцо перевели на домашнє лікування.

Читайте також статтю на цю тему: П'ять пострілів у прем'єра: які наслідки матиме найгучніший напад в історії Словаччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: