Зеленський анонсував "хороші речі" від саміту НАТО у Вашингтоні

Новини — Четвер, 4 липня 2024, 21:06 —

Президент України Володимир Зеленський розповів про останні підготовчі роботи напередодні саміту НАТО, який наступного тижня пройде у Вашингтоні.

Про це він сказав у вечірньому відеозверненні в четвер, повідомляє "Європейська правда".

Президент повідомив, що провів у четвер тривалу нараду щодо саміту НАТО, який відбудеться з 9 до 12 липня у Вашингтоні. 

"Саміт повинен стати сильним, сильним для України та всіх наших партнерів.  Відбудеться і засідання Ради Україна-НАТО. Працюємо над деталями нових рішень, нових документів, які підпишемо з партнерами. Мають бути хороші речі, зокрема щодо ППО", – зазначив глава держави.

Реклама:

Зеленський також повідомив, що "підготовлено нову безпекову угоду для України". 

"Сильна угода, яка дійсно підтримає всю нашу архітектуру безпекових угод. І це те, що гарантуватиме нашу безпеку до вступу України в НАТО. Рішення, яке незворотнє", – заявив президент.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ повідомили, що на ювілейному 75-му саміті НАТО у Вашингтоні оголосять про створення нової структури для координації всіх видів допомоги Україні в довгостроковій перспективі, що матиме назву "Допомога НАТО з безпеки і тренування для України" (NSATU).

Крім того, обговорюють створення посади спецпредставника у Києві для контролю за міжнародною координацією поставок зброї та навчань для українських Збройних сил під егідою НАТО.

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що сподівається на закріплення в рішенні Вашингтонського саміту НАТО формулювання про незворотність євроатлантичного курсу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: