Віктор Довгань

радник Делегації ЄС, у 2016-2019 роках – заступник голови Мінінфраструктури з питань європейської інтеграції
Останні публікації автора
Нові правила "транспортного безвізу": що пропонує Брюссель і чи допоможе це розблокувати кордон
Запропоновані поступки у питанні продовження дії "транспортного безвізу" для України, ймовірно, лише обурять польських перевізників.
Розблокувати кордон: яким може бути компроміс між Україною та Польщею
Уряд Польщі наполягає на поверненні ліцензій для українських перевізників. Чи можна вирішити цю проблему компромісом та нарешті розблокувати кордон?
Якої допомоги ЄС потребує Україна, щоб зберегти свій експорт
Російські атаки все частіше спрямовані на транспортну інфраструктуру. Як наслідок, до ЄС не можуть виїхати тисячі вагонів та вантажівок з зерном та металом.
Нова транспортна стратегія ЄС: до чого варто бути готовій Україні
Нова транспортна стратегія ЄС може негативно вплинути на український автомобільний бізнес, який займається перевезенням вантажів у Європі.
Як ЄС забезпечує роботу вантажного транспорту за доби пандемії
Єврокомісія затвердила нові правила "карантинного" перевезення вантажів у межах ЄС та до країн-сусідів. І Україні варто активно долучитися до їх впровадження.
Чому гальмує виконання Угоди про асоціацію у транспортній сфері
Чому транспортна сфера виявилася аутсайдером у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС? Необхідні законопроєкти вже давно лежать у парламенті, проте у цій сфері турборежим не спрацював.
Експорт під загрозою: навіщо Україна погрожує оскаржити дії Польщі у Брюсселі
Досі лише ЄС звинувачував Україну в порушенні Угоди про асоціацію. Наскільки серйозним є порушення Варшавою правил видачі квот на перевезення для українського автомобільного транспорту?
Всі публікації автора