Тетяна Калиновська

журналістка, Мінськ
Всі публікації автора
Трактор проти коронавірусу: що стоїть за відмовою Лукашенка від карантину в Білорусі
Несподівано для себе Білорусь стала найліберальнішою країною в Європі. На відміну від сусідів, де запровадили суворі карантинні обмеження, Мінськ до останнього намагається їх уникнути.
Білорусь знову з Європою. Що зміниться в країні після скасування санкцій ЄС
Проєвропейська частина білорусів зустріла рішення ЄС зі стриманим схваленням. Їх турбує, що імперські зазіхання Росії різко почастішали. У ситуації, коли без поліпшення відносин з ЄС уникнути "сусідського поглинання" майже неможливо, заморожування нинішнього режиму вже не видається надто високою ціною.
"Базові цінності". Чи зможе Мінськ відмовити РФ у розміщенні військової авіабази
Хоча Олександр Лукашенко спростував відкриття в країні російської авіабази, багато хто впевнений – негласна домовленість про її розміщення вже досягнута. Однак події в Україні багато чому навчили Лукашенка. Він затягуватиме вирішення питання, ускладнюючи переговорний процес або ратифікацію угоди в парламенті.
Лукашенко між двох вогнів
Після декількох місяців бойкоту в Мінську прийшло розуміння: білоруси повинні триматися за український ринок... Тим не менш, ситуація в Україні грає на руку Лукашенко. Порівняно з Володимиром Путіним він вже не виглядає "останнім диктатором Європи"... Справжнім клондайком стало для Білорусі російське продуктове ембарго.