Експертна думка

З турботою про здоров’я. 5 законів, які зроблять продукти безпечними
Для багатьох українських підприємств ассоціація - це можливість виходу на нові ринки. Та підписання угоди недостатньо. Якщо не ухвалити низку законів, український виробник не отримає право на "відкритий" експорт до ЄС... Окрім того, ці закони допоможуть захистити здоров'я українців.
"Філіппінська справа" та Україна: юридичний коментар
З точки зору пересічного громадянина цей спір може здатися малозначним чи навіть дивною забавкою юристів. Проте це не так. Рішення Суду ЄЄ є дуже важливим для функціонування ЄС в цілому, оскільки від правової підстави залежить здатність різних інституцій ЄС здійснювати вплив на зовнішню політику ЄС, а також співвідношення повноважень ЄС і його держав-членів у сфері зовнішньої політики
Перші кроки Асоціації: стандартизувати треба не на шкоду
Економічна частина Угоди про асоціацію, яку ми маємо підписати в кінці червня, вимагає привести наші стандарти у відповідність з європейськими, в іншому випадку двері "європейського ринку" для українських товарів не відкриються.
Створюємо Платформу громадянського суспільства в рамках УА
Основним завданням для українського громадянського суспільства на ближчі місяці стане запровадження ефективного механізму співпраці між Україною та ЄС. У статті 469 Угоди про Асоціацію передбачено створення Платформи громадянського суспільства.
Борщова безпека
Жарти жартами, та зварити "справжній український борщ" за кордоном у вас не вийде - ви не знайдете там наших інгредієнтів. Головна причина, з якої виробники не можуть вийти на міжнародні ринки - це темпи реформування нашої системи безпеки харчових продуктів (рос.)
Шанс нового життя
Cир без вмісту молока, псевдоковбаса за 15 гривень, недоавтомобілі - все це може щезнути, перетворитися на стару байку. Вистражданий союз з Європою здатний призвести нас до справжніх, глибинних перетворень... якщо ми знову не змарнуємо шанс.
Вибори до Європарламенту: політичний землетрус в ЄС
Вибори до Європейського парламенту привели до законодавчої гілки влади праворадикальні та євроскептичні партії, загальна частка котрих склала близько 8%...
Для чого потрібні візи з Росією
Треба зрозуміти, що у візових стосунках між країнами світу діє принцип взаємності. Введення більш жорсткого режиму перетину кордонів однією країною щодо громадян іншої майже невідворотно призводить до тих самих обмежень щодо громадян першої країни.