Інтерв'ю

"Не буде миру на умовах, нав’язаних Путіним". Велике інтерв’ю канцлера Німеччини 
Олаф Шольц: "Має бути мирна угода, яка дозволить Україні захистити себе в майбутньому. А ми озброїмо українців, щоб їхня безпека була гарантована"
Вікторія Нуланд: у разі ядерного удару Україна не залишиться наодинці
США вже почали постачати Україні реактивні системи залпового вогню. Також держави НАТО допомагають ЗСУ поповнити авіапарк...
Шарль Мішель: Україні потрібно надати важку зброю, це важливо і дуже терміново
Президент Євроради: "Не хочу оголошувати, які саме види озброєння ми плануємо надати... І я переконаний, що Україна переможе у цій війні".
Лана Зеркаль: Ми запропонували Європі єдиний працюючий план енергетичних санкцій
"Замістити у Європі російську нафту повністю можна за 9 місяців. І Україна пропонує механізми, як зробити це так, щоб мінімізувати ціновий шок".
Андрій Мельник: Я не тільки посол України, але й торговець зброєю
"Лють суспільства і журналістів Німеччини з кожним днем наростає. Як так сталося, що Путін фактично тримає в руках стабільність німецької економіки?"
"Наш вступ до ЄС точно буде протягом найближчих років". Інтерв’ю дипрадника Зеленського
Ігор Жовква: "Від моменту заявки, яку подала Україна, до отримання опитувальника пройшло трошки більше місяця. Для ЄС це – космічна швидкість".
Президент ПАРЄ: В Україні кажуть, що я проросійський, але у мене інша позиція
"Зараз Європа закінчується на російському кордоні... Не бачу причин, чому успіх не є можливим для України. Але потрібні неймовірні зусилля, щоби це втілити".
"У Німеччині є розуміння, що Україна буде в ЄС, але це обійдеться дорого". Інтерв'ю Марілуїзе Бек
"Україна – це 40-мільйонна країна, яку зараз руйнує війна. І тому вони замислюються: скільки грошей треба буде влити в Україну з бюджету ЄС?"
Андрій Дещиця: Росія шукає привід, щоб виправдати застосування сили проти Польщі
Посол України в Польщі: "Щоб атакувати країну, яка є членом ЄС та НАТО, необхідно знайти серйозні аргументи, чому РФ має намір втрутитися".
Голова "Укренерго": Наш вступ до енергосистеми ЄС – це стратегічний програш Росії
Володимир Кудрицький: "Можливість отримання електроенергії з Європи гарантує безперервне енергопостачання протягом наступних тижнів і місяців".
"Ми почули, що Україна хоче приєднатися до НАТО". Інтерв'ю заступниці держсекретаря США
Венді Шерман: "Є ймовірність, що Путін лишатиме війська навколо України, щоби залякувати та стримувати, намагаючись вибити поступки".
“Краще – жахливий кінець. Якщо Україні не підходить "Мінськ", його варто розірвати"
"Путін звик ховатися за 'Мінськом'. Війна на Донбасі дозволяє Росії військові дії на кордоні з вами практично безкарно".
Глава МЗС Чехії: Ми готуємося до всіх можливих сценаріїв агресії Путіна проти України
Ян Ліпавський: "Президент Земан має право на свою думку, але чеське суспільство дуже проукраїнське, і підстав для цього не бракує".
"Німеччина любить Росію. Є також корупція, але не обов'язково йдеться про гроші"
Сєргєй Сумлєнний: "Росія корумпує не тільки грошима. Вона надає німцям – бізнесменам, політикам, усім впливовим колам – відчуття більшої ваги".
Радослав Сікорський: У разі нападу на вас Росія воюватиме не з Україною, а з НАТО
"У разі вторгнення про це стане відомо щонайменше за кілька днів... Війна буде суттєво відмінною від того, що може собі уявити Росія..."
Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій
"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".
Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу
Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".
"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"
Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".
Посол у Німеччині: Нам потрібно домовитися про "Берлінський план" для членства України в ЄС
Андрій Мельник: "Зараз нормандські переговори у коматозному стані, їх потрібно реанімувати... Шрьодер досі зберігає вплив, маємо це визнати..."
Посол при НАТО: Альянс боїться опинитися на межі збройного конфлікту з РФ через Україну
Наталія Галібаренко: Є країни, які виступають проти будь-якого діалогу з РФ. Але є і ті, які хочуть домовитися з Росією, мовляв, "щоби врятувати Україну"