Німеччині варто ввести пенсійний вік 76 років – експерт

Вівторок, 17 червня 2014, 10:49

Тільки радикальні заходи, а саме підвищення пенсійного віку до 76 років та залучення до трудової активності 14 мільйонів мігрантів, можуть врятувати Німеччину, вважає Генрік Мюллер, політолог, професор технічного університету Дортмунда, повідомив Spiegel.

Так, на думку експерта, демографічний бум 60-х, коли в Німеччині було народжено близько 1.4 млн. осіб, є причиною теперішньої економічної кризи.

"Якщо ми хочемо вивільнити Німеччину з демографічної пастки, німці повинні підготуватися до двох доволі радикальних змін: працювати до похилого віку і виходити на пенсію в 76 років, а також до 2050 року дати дозвіл на проживання і роботу 14 мільйонам іммігрантів", зазначив експерт.

Ці дві зміни експерт  назвав "основними гвинтами" вирішення демографічної кризи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".