Європейська освіта не допоможе знайти роботу – Євробарометр

Четвер, 19 червня 2014, 11:37

Чверть громадян ЄС (23%) вважають, що їхня освіта не дала їм навиків, необхідних для пошуку роботи, що відповідає їхній кваліфікації, показало дослідження Євробарометра.

Про те в четвер, 19 червня, повідомив  EurАctiv.

Опитування також виявило, що 6% з тих, хто намагався вчитися або працювати в іншій країні-члені ЄС, не змогли цього зробити, тому що їхня кваліфікація не була визнана працедавцем або закладом освіти, або ж респондентам бракувало інформації стосовно визнання їхньої кваліфікації закордоном.

Андроула Васіліу, єврокомісар з питань освіти, культури, мультилінгвізму та молоді, заявила, що ціль Комісії – це уможливити визнання всіх кваліфікацій, незважаючи на державні кордони.

"Вони повинні визнаватися чесним, порівнюваним і прозорим шляхом, так, щоб навички і кваліфікації людей покращували їх працевлаштування", повідомила вона.

Опитування Євробарометра проводилося з 26 квітня по 11 травня в 28 країнах членах та покрило 28 000 респондентів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.