Угода про зону вільної торгівлі з ЄС - це план реформ економіки України – Яценюк

Середа, 25 червня 2014, 14:29

Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом, яку буде підписано 27 червня в Брюсселі, по суті, стане планом реформ економіки України.

Про це в ході засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає УНІАН.

"Немає сумнівів у тому, що угода про зону вільної торгівлі - це план реформування української економіки. Яке завдання перед нами стоїть? Це конкурентність української продукції й якість українських товарів, це доступ українських товарів на європейський та інші ринки, і створення робочих місць в Україні", - сказав Яценюк.

За його словами, вже в короткостроковій перспективі необхідно вжити заходів щодо реальних змін структури економіки України і якості українських компаній.

"Це дасть нам можливість у середньостроковій перспективі збільшити обсяг експорту і завоювати нові ринки збуту. Завдання дуже амбітне, але іншого шляху для України, ніж той, який передбачений угодою про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, немає. Це правильний шлях. Українська економіка стає частиною великого інтеграційного процесу ЄС", - додав прем'єр.

Він також підкреслив, що угода має як великі перспективи, так і вимагає реальних дій, у першу чергу, від реального сектору економіки, від уряду і парламенту, які повинні законодавчо забезпечити перехід на європейські стандарти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua