Контактний офіс українських аналітичних центрів у Брюсселі закликає регіональні НДО приєднуватися

Середа, 25 червня 2014, 16:16

Офіс зв'язку українських аналітичних центрів у Брюсселі запрошує до співпраці регіональні організації.

Про це в інтерв’ю ЄвроПравді повідомила засновник Офісу Олена Пристайко.

Наразі в команді 25 аналітичних центрів — як київських, так і регіональних. З них дев'ять стали повноправними членами, решта — лишаються у статусі спостерігача.

Усі члени зобов’язуються сплачувати членські внески: 600 євро на рік для членів, 300 євро на рік — для асоційованих членів. Можливе індивідуальне членство для дослідників, за 100 євро в рік.

Як вважає Пристайко, участь у такому об’єднанні цікава саме для регіональних аналітичних центрів.

"Саме на них орієнтований статус асоційованого члена з меншою сумою внеску. Скажімо чесно: київські експерти хоч якось представлені в Брюсселі, їх тут знають. А вони знають, як можна знайти європейського партнера. Цей досвід є і в регіональних організацій, але поки не на такому рівні. Офіс може їм допомогти в цьому", — прокоментувала вона.

У Брюсселі наразі необхідні знання про регіони України, оскільки за європейськими мірками Україна — велика країна, і знань про неї бракує. Саме тому є інтерес до регіонів, реалізації проектів у співпраці з місцевими аналітичними центрами.

Контактний офіс українських аналітичних центрів почав працювати на початку весни в Брюсселі. Мета цієї структури — полегшити українським експертам доступ до європейської влади і європейського ринку аналітики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.