Захист льотчиці Савченко звернеться до ЄСПЛ

П'ятниця, 25 липня 2014, 14:10

Захист української льотчиці Надії Савченко, викраденої в Луганській області й заарештованої в Росії, має намір звернутися до Європейського суду з прав людини у зв'язку з відмовою апеляційної інстанції задовольнити позов про незаконність арешту українки в РФ, заявляє її адвокат Марк Фейгін.

"Суд відмовив нам у скарзі щодо запобіжного заходу. Суд був відкритий, преса все фіксувала. Букет порушень. Далі ЄСПЛ...", - сказав він.

Про це стало відомо зі сторінки Марка Фейгіна в Твіттері в п'ятницю 25 липня після відмови Воронезького облсуду в задоволенні апеляції на арешт.

 

Як повідомлялося, Воронезький обласний суд за результатами розгляду апеляційної скарги захисту Надії Савченко прийняв рішення залишити її під вартою до 30 серпня. Таким чином облсуд залишив чинним рішення Новоусманського райсуду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.