Росспоживнагляд ввів нові обмеження для українських підприємств

П'ятниця, 4 липня 2014, 14:41

Російська санітарна служба з п'ятниці 4 липня запровадила заборону на поставки молока та молочної продукції, виробленої на декількох українських підприємствах.

Як повідомляє Інтерфакс, Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію РФ молока і молочної продукції, вироблених на підприємствах ДП "Мілкіленд-Україна": "Миргородському сироробному комбінаті", "Чернігівському молокозаводі", "Славутському маслоробному комбінаті", "Львівському молочному комбінаті", "Роменському молочному комбінаті", "Сумському молочному заводі", а також на держпідприємстві "Агролайт".

В санітарній службі сказали, що при дослідженні зразків продукції молочної підприємств "виявлені порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів". Зокрема, говориться про "невідповідність вимогам щодо жирнокислотного складу" та "факти мікробного забруднення".

Раніше було припинено ввезення на територію РФ молочної продукції, виробленої на підприємствах "Менський сир" та "Охтирський сирокомбінат".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?