Європа потребує інвестицій для стабілізації економіки - представник ЄЦБ

Вівторок, 8 липня 2014, 16:50

Європейський центральний банк буде втримувати процентні ставки на дуже низькому рівні протягом тривалого періоду часу, щоб забезпечити грошову стабільність, але уряди єврозони повинні внести свій внесок, щоб стимулювати економічне зростання і скоротити борг. 

"ЄЦБ дбатиме за стабільність монетарної політики. Ми чітко сказали, що процентні ставки будуть залишатися дуже низьким, близькі до нуля, протягом дуже довгого часу, якими б не були події в іншому світі", - сказав член правління Європейського Центрального Банку (ЄЦБ) Бенуа Кьор в інтервю Reuters.

Кьор наголошує, що сьогодні Єврозона страждає через низький рівень інвестицій. На його думку, уряди країн євро зони повинні "інвестувати в Європу" через механізм спільної кооперації, бо саме в такий спосіб можна досягнути стабільності. 

Відповідаючи на запитання, в який спосіб Європа буде боротись з великим зовнішнім боргом, безробіттям та слабким економічним зростання, високопосадовець ЄЦБ сказав, що єдиний вихід це "не нарощувати нових боргів поверх старих", впроваджувати пакет реформ, які б спростили економічну конюнктуру, що зумовить притоку нових інвестицій, наголосив Бенуа Кьор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.