В Данії від отруєння сосисками померло 10 осіб

Середа, 13 серпня 2014, 09:15

Датські чиновники вважають, що спалах лістерії, викликаний зараженими сосисками, міг вбити 10 осіб протягом останніх декількох місяців.

Про це повідомляє Associated Press.

У зв’язку з цим було закрите невелике виробництво м'ясних продуктів у столиці країни Копенгагені.

Стін Етельберг, представник державного агентства здоров'я, повідомляє, що спалах, який вразив літніх людей і людей, ослаблених іншими захворюваннями, був серйозним, але на сьогодні він під контролем після виявлення джерела бактерій.

Етельберг заявив у четвер, що смерті не обов’язково пов’язані з лістерією, яка може викликати лістеріоз. Симптоми часто включають лихоманку, головний біль, діарею та інші шлунково-кишкові проблеми.

Виробника м’яса було закрито ввечері у понеділок, а всі продукти  відкликані. Поки не зрозуміло, чи були заражені продукти експортовані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.