Times: санкції Заходу повинні вдарити по футбольних командах

Четвер, 14 серпня 2014, 11:57

Екс-помічник колишнього британського прем'єр-міністра Тоні Блера Джон Мактернан вважає, що санкції Заходу повинні вдарити по російських футбольних командах.

Про це йдеться в статті Мактернана для газети The Times.

На думку політика, завдавати удару потрібно там, де це дійсно боляче, і у випадку з Росією йдеться саме про футбол. "Увага, лідери Заходу - у нас є зброя", - зазначає Мактернан.

Як вважає Мактернан, Росія являє собою країну "хліба і видовищ", і якщо зростання цін в результаті заборони на імпорт товарів населення може сприйняти спокійно, то, можливо, є сенс заборонити "видовища".

Втрата права на участь у Лізі чемпіонів або на проведення чемпіонату світу може зрівнятися з політичною катастрофою, вважає Мактернан, статтю якого цитує "Російська служба Бі-бі-сі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.