В Польщі пройдуть навчання військ НАТО

Четвер, 14 серпня 2014, 17:48

В жовтні до Польщі та країн Балтії прибуде "елітарна" частина Першої військової дивізії кавалерського полку США разом з важким озброєнням, повідомляє TVN24.

Дивізія, зокрема, буде озброєна танками М1 Абрамс, в ній буде 600 солдат, інформують в Пентагоні.

На осінь в Східній Європі заплановані масштабні військові навчання, де до військових США долучаться також британські та канадські механізовані війська.

"На навчання до Польщі та країн Балтії прибудуть вйськові з США. З собою вони привезуть зброю, зокрема для піхоти, танки та броньований транспорт", - заявив речник Пентагону Стівен Варрен.

У військовому відомстві США також повідомили, що навчання проходять в рамках програми "Atlantic Resolve" і триватимуть три місяці.

Міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк підтвердив цю інформацію і додав, що такі навчання свідчать про зміцнення позицій НАТО в Центральній Європі.

"Приїзд американців на територію Польщі свідчить про реалізацію планів зміцнення військ НАТО в Центральній Європі, яке було погоджено з початком кризи в Україні", - наголосив міністр оборони.

Експерти відзначають, що ці навчання НАТО пройдуть вперше в історії Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.