Лінкявічюс: Найкраща допомога від РФ - зупинка допомоги терористам

П'ятниця, 15 серпня 2014, 12:52

Найкращою допомогою від Росії буде відкликання усіх терористів зі Східної України.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, спілкуючись із журналістами перед початком засідання Ради ЄС.

"Ми сьогодні бачимо, що попри "гуманітарну допомогу" від Росії, відбувається подальша ескалація ситуації. Це свідчить про те, що Росії важко довіряти. Найкращою допомогою від РФ буде відкликання терористів зі Східної України. Зупинка постачання їм зброї та танків також би допомогла", - заявив він.

Коментуючи позицію угорського прем'єр-міністра щодо шкоди санкцій проти Росії, Лінкявічюс відзначив, що "краще підстрелити себе в ногу, ніж бути застреленим в голову".

Нагадаємо, Литва розглядає можливість введення національних санкцій щодо громадян Росії в якості відповідної реакції на ескалацію кризи в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.