Голландські виробники втратять 300 млн євро від російських санкцій

Вівторок, 19 серпня 2014, 13:46

Внаслідок російського ембарго виробники продуктів харчування в Нідерландах можуть втратити прибуток на суму не менше 300 млн євро.

Про це пише Deutsche Welle, посилаючись на дані Центрального статистичного бюро Нідерландів.

За даними відомства, у 2013 році країна експортувала продукти харчування, зокрема овочі, фрукти та молочні продукти, на суму близько 500 млн євро, при цьому загальний прибуток голландських компаній склав 300 млн євро.

Нідерланди є другим за величиною в світі експортером сільськогосподарських продуктів. На Росію досі припадали 2% голландського експорту.

Нагадаємо, згідно з даними статистичної компанії Statista, найбільше від російського ембарго втратить Польща, далі йде Норвегія, яка минулого року експортувала риби в Росію більш ніж на мільярд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.