Західні банки не дають кредити російським компаніям

Вівторок, 5 серпня 2014, 10:17

Жодна російська компанія вперше за останні п'ять років не отримала минулого місяця кредит у доларах США, швейцарських франках або євро.

Про це повідомляє сайт Bloomberg з посиланням на власні дані.

Протягом другого кварталу кредитування глобальних банків впало до 42% після загострення конфлікту в Україні та анексії Росією Криму в березні цього року. Такий показник за квартал є найнижчим з 2012 року.

Міжнародні кредитори зважують політичні й фінансові наслідки ведення бізнесу з російськими компаніями після того, як США і Європейський Союз активізували санкції щодо банківської та енергетичній галузей РФ через кризу в Україні.

Так, план ВАТ "Банк ВТБ" отримати $1,5 млрд кредиту в Barclays Plc, ймовірно, буде переглянутий, заявили минулого тижня адвокати.

"Росія, ймовірно - не найкраще місце для ведення бізнесу протягом деякого часу, - зауважив Філіп Хенсон, науковий співробітник Chatham. - Ми побачимо, як розвиватиметься ця ситуація та які вона матиме економічні наслідки, особливо для міжнародних банків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.