Україна не зробила нічого, що виправдало б російську агресію – Коморовський

Четвер, 11 вересня 2014, 11:09

Україна не зробила нічого, що виправдало б агресію Росії.

Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський під час виступу у німецькому Бундестазі.

За його словами, криза в Україні давно втратила регіональний аспект конфлікту та стала викликом для всього континенту та західного світу. 

"Атакуючи Україну, Росія вразила основи демократичного суспільства, його закони й цінності, а також принцип поваги суверенітету держав", - сказав він.

"Україна нічого не зробила, що б виправдати цю агресію", – зазначив Коморовський.

Те, що відбувається сьогодні, є "свідомою дією на знищення європейської єдності та послаблення трансатлатичних зв’язків", вважає президент Польщі.

"Якщо ви все ще вірите в глобальну роль Європейського союзу, ми повинні довести свою здатність діяти в безпосередній близькості",  -  зауважив Коморовський.

Він закликав ЄС надати допомогу Україні та іншим країнам Східного партнерства в кожній зі сфер, починаючи від гуманітарної допомоги у відновленні збитків, завданих війною, до обміну досвідом у реформуванні місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу, боротьбі з корупцією, а також реформі системи оборони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.