Сербія не запроваджуватиме санкцій проти РФ

Середа, 17 вересня 2014, 08:42

Сербія  не запроваджуватиме будь-яких санкцій проти Росії.

Про це заявив президент країни Томіслав Ніколіч під час зустрічі із заступником міністра зовнішніх справ Росії Олексієм Мєшковим, пише In Serbia News.

"Сербія принципово підтримує принцип територіальної цілісності України, але не буде запроваджувати будь-яких санкцій проти Росії", - сказав він.

Сторони також відзначили можливості для "розширення економічної співпраці між країнами",  йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Сербії Александр Вучич під час урядової прес-конференції у Белграді 22 серпня заявив, що балканська країна не вводитиме санкції проти Росії і не стримуватиме експорт свого продовольства, незважаючи на тиск з боку Європейського союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.