Уряд затвердив план заходів з імплементації Угоди про асоціацію з ЄС

Середа, 17 вересня 2014, 12:38

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014–2017 роки. 

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Чим швидше ми виконаємо усі умови Угоди, тим швидше у нас з'явиться шанс подати заявку на вступ до Євросоюзу", - цитує слова Яценюка Українська правда.

За його словами, Україна поставила "амбітне завдання – до 2017 року повністю імплементувати положення Угоди про асоціацію", пише видання.

Верховна рада та Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС 16 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.