Bloomberg: дві держави ЄС - у топ-10 країн з найкращою системою охорони здоров'я

Вівторок, 23 вересня 2014, 09:11

Італія та Франція потрапили до топ-10 країн з найкращою системою охорони здоров'я, згідно з другим щорічним рейтингом, оприлюдненим агентством Bloomberg.

Про це повідомляється на офіційному сайті агентства.

Очолюють рейтинг Сінгапур, Гонконг та Італія. Найгірша ситуація з охороною здоров'я - у Росії.

Згідно з дослідженням, найбільше витрачають на охорону здоров'я у США, проте ця країна займає одну з найнижчих сходинок у рейтингу - 44. За цим показником у лідерах рейтингу також знаходяться Нідерланди, Австрія та Швейцарія.

Україна до рейтингу не увійшла.

Рейтинг охоплює 51 країну та відображає ситуацію у цій сфері за 8 показниками, серед яких: тривалість життя, вартість послуг у закладах охорони здоров'я відносно ВВП, витрати на охорону здоров'я на особу, інфляція тощо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.