Для вступу в ЄС Україна має вирішити всі проблеми з Росією - МЗС РФ

Четвер, 25 вересня 2014, 17:20

Москва не готова коментувати прогноз про терміни вступу України в ЄС, але очевидно, що до цього Київ повинен вирішити всі проблеми з Росією.

Про це заявив директор департаменту загальноєвропейського співробітництва МЗС РФ Іван Солтановський, повідомляє РІА "Новости".

Зокрема коментуючи заяву укранського президента про намір подати заявку на членство в ЄС у 2020 році,  він зазначив, що спочатку потрібно вирішити проблеми у двосторонніх відносинах між Києвом та Москвою.

"Не беруся давати такий політичний прогноз, тому що, природно, ми бачимо бажання політичної та ділової еліти, в значній частині України, але ми бачимо і стан українського суспільства. У всякому разі проблеми з Росією треба вирішувати", - заявив Солтановський.

"Ми намагаємося їх вирішити на консультаціях з Єврокомісією і з Україною. Без урахування російського фактора це досить складно буде зробити", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.