Польща припинила слідство у справі перевезення бронежилетів українцем

Середа, 3 вересня 2014, 11:08

Громадянин України, затриманий за спробу перевезення в Україну понад 40 куленепробивних жилетів без необхідного дозволу, не буде відповідати за свій вчинок.

Про це повідомляє "Польське радіо".

 Речник окружної прокуратури в Замості Ромуальд Сітарз поінформував, що слідство у цій справі було припинене.

Затриманий ще в березні польськими митниками на прикордонному переїзді у Гребенному Роман К. не приховував факт перевезення 42 бронежилетів.

Слідство показало, що вони були йому подаровані фондом "Відкритий діалог" у Варшаві. Захисні жилети були виготовлені в Німеччині, але законно куплені в Польщі.

Прокурор Ромуальд Сітарз повідомив, що слідство було припинено з уваги на незначну суспільну шкоду вчинку. Скасуванню слідства сприяли також наміри вчинку затриманого, так само, як і факт, що протягом проведення слідства, у міністерство економіки було складено офіційний документ про дозвіл вивезення бронежилетів в Україну.

 На вивезення елементів озброєння за кордон – а за озброєння згідно із польським законодавством вважаються також куленепробивні жилети – обов’язковий дозвіл міністра економіки.

В іншому випадку це може бути визнано як злочин та загрожувати покаранням позбавленням волі від 1 до 10 років. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.