Парламент має працювати без насилля та залякування - посол ЄС

Вівторок, 14 жовтня 2014, 14:36

Парламент повинен мати можливість обговорити законодавчі ініціативи без насилля та залякування.

Про це йдеться у заяві голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, розміщеній на сторінці відомства у Facebook.

"Я  вітаю ухвалення сьогодні у Верховній раді України важливих законодавчих актів, зокрема закону "Про прокуратуру" і низки законів, які сприятимуть запобіганню з корупцією та боротьбі з нею. У тісних консультаціях з іншими партнерами ЄС оцінить ці закони, щойно вони будуть оприлюднені", - зазначено у повідомленні.

"Ці обнадійливі кроки в парламенті не повинні бути затьмарені бурхливими протестами, що відбуваються в Києві сьогодні. В демократичній країні парламент повинен бути в змозі обговорити законодавчі ініціативи без насильства і залякування", - підкреслив посол ЄС.

"Я закликаю українську владу продовжувати прогрес у впровадженні важливих реформ, включаючи конституційну реформу і децентралізацію, а також реформування судової системи та сектору безпеки. Європейський союз готовий підтримувати Україну в її зусиллях щодо проведення реформ", - зазначив Томбінський.

Нагадаємо, сьогодні Верховні рада ухвалила закон про прокуратуру, а також прийняла антикорупційну стратегію.

Водночас, як повідомляла Українська правда, процес розгляду законопроектів у ВР супроводжувався мітингами під стінами парламенту із застосування димових шашок та вибухових пакетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: