Спостерігачі ПАРЄ за виборами відвідають Україну 7-8 жовтня

Четвер, 2 жовтня 2014, 14:16

Делегація з семи членів Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) на чолі з британцем Крістофером Чоупом відвідає Україну 7-8 жовтня для спостереження за ходом підготовки до парламентських виборів, запланованих на 26 жовтня.

Про це повідомляє Інтерфакс.

У Києві члени делегації планують зустрітися з президентом України Петром Порошенком, головою Верховної ради Олександром Турчиновим, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним і головою МВС Арсеном Аваковим.

Крім того, передбачаються зустрічі з лідерами і представниками основних політичних партій, головою та членами Центральної виборчої комісії, представниками міжнародного співтовариства, неурядових організацій та ЗМІ.

В цілому за ходом голосування в Україні спостерігатиме делегація з 42 членів ПАРЄ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.