Європарламент детальніше розгляне кандидатуру комісара з енергетики

П'ятниця, 3 жовтня 2014, 13:34

Юридичний комітет Європарламенту проведе засідання 6 жовтня, аби детальніше розглянути фінансову декларацію кандидата на посаду єврокомісара з енергетики Мігеля Аріаса Каньєте.

Про це повідомляє EuObserver.

Євродепутати звернулися по правову допомогу для того, щоб визначитися, чи законно вчинив Каньєте, коли вніс зміни до своєї декларації напередодні слухань щодо його призначення в Європарламенті.

Кандидата на посаду єврокомісара з енергетики підозрюють у можливому конфлікті інтересів через його зв'язки з нафтовими компаніями.

Нагадаємо, що Каньєте володів акціями у двох нафтових компаніях, проте віддав розпорядження продати їх у відповідь на прохання євродепутатів зробити це до слухань у ЄП.

Європейці виступають проти призначення Каньєте єврокомісаром. Так, близько 300 тисяч людей підписали петицію проти кандидатури іспанця. Окрім цього, під час слухань у Європарламенті перед його будівлею активісти протестували проти цього кандидата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?