Міжнародна система ідентифікації суден вже позначила "Містраль" як російський

П'ятниця, 14 листопада 2014, 18:37

Aвтоматична ідентифікаційна система AIS, що визначаэ належність кораблів,  позначила вертольотоносець "Владивосток" типу "Містраль" як російський.

Про це йдеться на сайті AIS.

При цьому на сайті поки залишається уточнення про те, що французький корабель у даний момент базується у Франції, місцезнаходження судна - Сен-Назер.

 

Досі вертольотоносець "Владивосток", збудований на верфі STX France, позначався як корабель ВМС Франції.

Нагадаємо, 14 листопада мала відбутися передача містраля російському замовнику. Однак раніше прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс сказав, що наразі не бачить умов для передачі Росії корабля "Містраль". 

Водночас глава адміністрації російського президента Сергій Іванов заявляв, що Росія буде судитися з Францією у разі непостачання вертольтоносців і вимагати відшкодувати неустойку за контрактом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.